Jsme smluvním zařízením zdravotních pojišťoven VZP, OZP, ZPMV, VoZP, ČPZPlensi.praha@lensi.cz/

Potřebuji pouze brýle

Potřebuji pouze brýle

Pokud nemáte jiné oční obtíže a chcete mít nové brýle rychle a bez čekání, nabízíme vám možnost měření vašeho zraku našimi optometristy. Měření zraku je zdarma a garantujeme vám objednání nejpozději do 2 pracovních dnů.
Objednejte se ještě dnes na tel.: 702 143 304

Pánské brýle

Pánské brýle patří stejně jako pánské hodinky ke stylovým doplňkům moderních mužů. Pro zdůraznění vaší osobnosti můžete zvolit brýlové obroučky kovové, plastové nebo bezrámečkové. Někteří určitě ocení i brýle se silnější konstrukcí, které vydrží i nějaké to drsnější zacházení.


Dětské brýle

U dětí má brýlová korekce větší význam zdravotní než estetický. Zrakové vady diagnostikované v dětství je potřeba korigovat včas a správně. V oční optice Lensi najdete veleký výběr dětských brýlí pro všechny věkové kategorie – od těch nejmenších až po juniorské modely.


Dámské brýle

Dámské brýle fungují nejen jako funkční pomůcka, ale také jako estetický doplněk majitelky. Proč se omezovat pouze jedněmi brýlemi?
V oční optice Lensi najdete velký výběr dámských brýlí různých tvarů, barev a materiálů. Pokud si výběrem nebudete jisti, zapůjčíme vám brýle i domů, abyste se mohli poradit v klidu doma se svými blízkými.


Kontaktní čočky

Plánujete nosit kontaktní čočky? Vyšetříme vás, zda jsou pro vás kontaktní čočky vhodné, a pokud ano, doporučíme vám ty nejvhodnější. Naučíme vás manipulaci s nimi a vybavíme vás vhodnými doplňky k péči o vaše kontaktní čočky.
Pokud již nějakou dobu kontaktní čočky nosíte, je vhodné minimálně jednou ročně absolvovat kontrolní vyšetření. Objednejte se k našim lékařům na preventivní prohlídku.


Sluneční brýle

Sluneční brýle jako ochrana proti slunečnímu záření jsou dnes nezbytností. Nabízíme vám velký výběr slunečních brýlí v kvalitě, kterou mohou garantovat pouze oční optiky. Na přání je možné zhotovit sluneční skla do běžných obrouček a také sluneční skla dioptrická.


Multifokální brýle

Vyzkoušejte tu nejvyšší možnou kvalitu vidění v multifokálních brýlích. Multifokální brýle vám umožní skvěle vidět na blízko, do dálky i na střední vzdálenost. Dopřejte si luxus mít pouze jedny brýle na všechny vzdálenosti.

Máte zájem o vyšetření nebo informace?