Jsme smluvním zařízením zdravotních pojišťoven VZP, OZP, ZPMV, VoZP, ČPZPlensi.praha@lensi.cz/

O nás

O NÁS

Oční centrum Lensi

Společnost Lensi Praha s.r.o. v roce 2016 navázala na úspěšně fungující ambulantní zařízení oční lékařky MUDr. Evy Magyarové, které zahájilo svoji činnost již v roce 1993 v Modřanech. Začátkem roku 2017 byla dokončena rekonstrukce nových prostor v komplexu komerční zóny na Novodvorské a od května 2017 tak jsou služby v oboru očního lékařství, optometrie a oční optiky poskytovány v příjemně zařízeném a nově vybaveném prostředí Očního centra Lensi.

Spolu s kompletně novým technickým vybavením špičkové úrovně došlo také k rozšíření počtu očních lékařů, kteří disponují zkušenostmi ze všech oblastí očního lékařství.

Od července 2018 jsme pro naše pacienty k dispozici také ve Vršovicích na Praze 10. Služby oční ordinace jsme navíc rozšířili o služby oční optiky a optometrie. V nově zrekonstruovaných prostorách tak poskytujeme komplexní péči v oboru ambulantního očního lékařství.

V červenci 2018 se stala součástí Očního centra Lensi na Novodvorské ordinace MUDr. Veroniky Žigmondové.
MUDr .Veronika Žigmondová má dlouholeté zkušenosti z předních oftalmologických pracovišť a je kromě ambulantní oftalmologie také specialistkou na plastické a kosmetické operace v oblasti očí.

Profesionalita, laskavá péče a komfort pacienta jsou v centru našeho zájmu.

Proč právě k nám

Oční centrum Lensi
Komplexní péče

Komplexní péče

Koncept “vše pod jednou střechou” je výhodou pro pacienty a klienty. Šetří váš čas a přitom vyřešíme vše, co je spojeno s vaším očním problémem.

Krátké objednací lhůty

Krátké objednací lhůty

Víme, že vyšetření potřebujete co nejdříve. Budeme se proto vždy snažit najít vám nejbližší volný termín. Přizpůsobujeme tomu průběžně i naši personální kapacitu.

Snadná dopravní dostupnost

Snadná dopravní dostupnost

Ordinace je přímo u zastávek autobusů. Pro ty, kteří přijedou autem, je v okolí dostatek parkovacích míst (zatím bez parkovacích zón). Máte tak jistotu, že se na vyšetření dostanete pohodlně a včas.

Bezbariérový přístup

Bezbariérový přístup

Myslíme i na naše hendikepované klienty.
Ne vždy samozřejmost. U nás ale ano.

Máte zájem o vyšetření nebo informace?