Jsme smluvním zařízením zdravotních pojišťoven VZP, OZP, ZPMV, VoZP, ČPZP732 705 579 lensi.praha@lensi.cz/

Akční nabídky

SLEVA 50% na multifokální čočky

SLEVA 50% na multifokální čočky platí v oční optice LENSI od 1.9.2018 do vyprodání zásob.
Číst dále

AKCE dioptrické obruby za 199,- Kč

AKCE v oční optice LENSI na dioptrické obruby za 199,- Kč Akce platí na vybrané druhy obrub od 1.9.2018 do vyprodání zásob.
Číst dále

Oční centrum Lensi nově také ve Vršovicích

Od července můžete naše služby využívat také ve Vršovicích na Praze 10. Blízko nákupního centra Eden, přímo u tramvajové zastávky, v prostorách zdravotního střediska LPC Eden jsme pro vás otevřeli novou oční ordinaci s oční optikou. Kromě standardních služeb oční ambulance, která má smlouvy se zdravotními pojišťovnami, vám budou nově k dispozici také služby oční…
Číst dále

Ordinace MUDr. Veroniky Žigmondové přestěhována do Očního centra Lensi

Do prostor Očního centra Lensi si od července 2018 přestěhovala svoji ordinaci oční lékařka MUDr. Veronika Žigmondová. MUDr. Žigmondová má zkušenosti z kliniky refrakční chirurgie a kromě ambulantní oftalmologie je specialistkou na glaukom (zelený zákal) a plastické a kosmetické operace. Těšíme se na spolupráci!
Číst dále

Den zdraví ve společnosti Metrostav a.s.

Ve čtvrtek 5.4. bylo Oční centrum Lensi partnerem Dne zdraví v centrále společnosti Metrostav a.s.. Změřili jsme zrak více než 120ti zaměstnancům a nabídli výběr z téměř 600 ks značkových brýlových obrub za zvýhodněné ceny. Jsme rádi, že akce zaznamenala tak velký ohlas. V případě zájmu o podobnou firemní akci nás můžete kontaktovat na lensi.praha@lensi.cz.
Číst dále
Máte zájem o podrobnější informace?
Napište nám nebo zadejte svoje telefonní číslo
Kdy vám máme zavolat?
Chyba při odesílání!
Formulář úspěšně odeslán.